1

studijní program Ing.

4

zaměření

3

města, ve kterých působíme

Učte se od nejlepších.

VŠLG již 20 let připravuje své studenty na úspěšnou kariéru v jednom z nejperspektivnějších oborů na světě – logistice. Na škole vyučují přední kapacity v oboru, které se podílely na navržení a realizaci logistických projektů za několik miliard. Například doc. Ing. Ivan Hlavoň, CSc., DBA na pozici generálního ředitele realizoval několik dopravních staveb a řešení dopravních systémů v několika zemích, včetně Česka, Slovenska, Rakouska, Polska či Ruska. Garancí prvotřídní kvality výuky je i rektor VŠLG, prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D., DBA, který zastává funkci prezidenta České logistické asociace již od roku 2010. Kombinací užitečných teoretických znalostí a jejich aplikací v reálném světě již během studia se z absolventů VŠLG stávají přední manažeři v soukromých a veřejných institucích zabývajících se logistickými procesy, dopravou a stavitelstvím.

Magisterské studium

Studijní programy

Program

Logistika (Ing.)

Prohlubte své znalosti z logistiky, dopravy a skladování a vykročte za úspěšnou kariérou.

Zobrazit více

Profily absolventů VŠLG

Z absolventů VŠLG se zpravidla stávají vysoce kvalifikovaní odborníci v segmentu logistiky, informatiky, dopravy a stavitelství. Konkrétně se uplatní na pozicích jako projektový manažer, specialista logistiky a dopravy, specialista skladování a distribuce, manažer výrobních procesů, vývojář a správce podnikových informačních systémů či konzultant logistických a informačních systémů. Díky dobré pověsti VŠLG sahají po jejích absolventech renomované společnosti jako DHL, ŠKODA či Schneider Logistics. Navíc díky dobré jazykové přípravě mají absolventi možnost nastartovat svou úspěšnou kariéru i v zahraničí.

Reference

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Jakub

Kromě kvalitní výuky jsem si z VŠLG odnesl i cenné kontakty. S několika spolužáky jsem dosud v kontaktu a díky práci v různých společnostech logistického odvětví a různému zaměření si dokážeme navzájem pomoci i po skončení úspěšného studijního tažení za vyšším vzděláním a odborností.

Jan

Studium na VŠLG jsem zvolil z důvodu, že se jedná o aktuálně jedno z nejrychleji se rozvíjejících odvětví. Zejména propojení informatiky s logistikou vnímám jako tu správnou volbu s vysokým uplatněním, a to díky iniciativě Průmyslu 4.0. V rámci studia jsem získal kvalitní a praktické znalosti napříč celým dodavatelským řetězcem a zároveň poznal moderní technologie. Ve svých studentských pracích jsem se zaměřil zejména na zvyšování efektivity logistických a výrobních procesů za pomocí simulačního software, čehož využívám i ve své praxi.

Vysoká škola logistiky o.p.s

Vysoká škola logistiky o.p.s

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat jak to vypadá na VŠLG! VŠLG pořádá dny otevřených dveří na pravidelné bázi v každém městě.

23. 5. 2024Bratislava
23. 5. 2024Praha
4. 6. 2024Přerov
22. 6. 2024Bratislava, Praha

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.