1

studijní program Bc.

3

zaměření

3

města, ve kterých působíme

Učte se od nejlepších.

Již 20 let připravuje své studenty na úspěšnou kariéru v jednom z nejperspektivnějších oborů na světě – logistice. Na škole vyučují přední kapacity v oboru, které se podílely na navržení a realizaci logistických projektů za několik miliard. Například doc. Ing. Ivan Hlavoň, CSc., DBA na pozici generálního ředitele realizoval několik dopravních staveb a řešení dopravních systémů v několika zemích, včetně Česka, Slovenska, Rakouska, Polska či Ruska. Garancí prvotřídní kvality výuky je i rektor VŠLG, prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D., DBA, který zastává funkci prezidenta České logistické asociace již od roku 2010. Kombinací užitečných teoretických znalostí a jejich aplikací v reálném světě již během studia se z absolventů VŠLG stávají přední manažeři v soukromých a veřejných institucích zabývajících se logistickými procesy, dopravou a stavitelstvím.

Bakalářské studium

Studijní programy

Program

Logistika (Bc.)

Naučte se vše o logistice, dopravě a skladování a buďte připraveni na budoucnost.

Zobrazit více

Profily absolventů VŠLG

Z absolventů VŠLG se zpravidla stávají vysoce kvalifikovaní odborníci v segmentu logistiky, informatiky, dopravy a stavitelství. Konkrétně se uplatní na pozicích jako projektový manažer, specialista logistiky a dopravy, specialista skladování a distribuce, manažer výrobních procesů, vývojář a správce podnikových informačních systémů či konzultant logistických a informačních systémů. Díky výborné pověsti VŠLG sahají po jejích absolventech renomované společnosti jako DHL, ŠKODA či Schneider Logistics. Navíc díky dobré jazykové přípravě mají absolventi možnost nastartovat svou úspěšnou kariéru i v zahraničí.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Miroslav

Díky obsahu a skladbě vyučovaných předmětů jsem získal pevný základ pro další osobní rozvoj a rozhodně mohu říci, že doplněné vzdělání v této oblasti je významným plusem pro mou budoucí kariéru.

Vlastimil

Na VŠLG mě učili převážně experti z praxe, díky čemuž jsem byl velmi dobře připraven na moji profesionální kariéru. V současnosti pracuji jako Senior ředitel pro výrobu a supply chain v nadnárodní společnosti, kde jsem zodpovědný za řízení výrobních, montážních divizí a oblasti supply chain. Také působím jako garant v projektech rozvoje informačních systémů.

Vysoká škola logistiky o.p.s

Vysoká škola logistiky o.p.s

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat jak to vypadá na VŠLG! VŠLG pořádá dny otevřených dveří na pravidelné bázi v každém městě.

14. 5. 2024Přerov
23. 5. 2024Praha
23. 5. 2024Bratislava
4. 6. 2024Přerov

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.