VŠLG
MENU

Vysoká škola logistiky o.p.s. partnerem konference Marie Claire Dream Big

05.12.2018

Konference Dream Big, jejímž organizátorem byl časopis Maire Claire, byla určena ženám z generace mileniálů, které mají ambice a chtějí naplno využít svůj potenciál i možnosti, jež jim společnost nabízí. Konference se konala 12. 11. 2018 v restauraci SaSaZu v Praze.

Vysokou školu logistiky o.p.s. na této akci zastupovaly Ing. Ivana Kolářová a Ing. et Ing. Iveta Dočkalíková, Ph.D., která na konferenci poskytla on-line rozhovor a pro časopis Marie Claire napsala příspěvek na téma „Studium versus krize středního věku“.

Na konferenci jste mohli potkat:

  • Dvojici mladých žen, které štvalo, jak svět plýtvá plasty, a rozhodly se to změnit. Efektivně a stylově. (Duo Frusack)
  • Ženu, která patří mezi nejkrásnější ženy světa, ale stále pevně stojí nohama na zemi. Ba dokonce její kroky vedou až do bruselského parlamentu. (Taťána Gregor Brzobohatá)
  • Českou designérku, která se stala hitem přes noc díky sociálním sítím, zdůrazní, že bez dobrého nápadu a business plánu se vaše ambice mohou roztříštit během pár minut. (Alex Monhart)
  • Blogerku a matku, která se rozhodla svoji popularitu proměnit v prosperitu a vytvořila Elite Bloggers club. (Tereza in Oslo)
  • Kluka z malého města, který má půl milionu fanoušků na Instagramu. (Kovy)