VŠLG
MENU

Účast Vysoké školy logistiky na Dni české logistiky dne 11. 4. 2019

18.04.2019

Letošní, již pátý, ročník Dne české logistiky se konal na Vysoké škole ekonomické v Praze ve Vencovského aule s netradičním pojetím. Hlavní i doprovodný program byl zaměřen na setkání vrcholových představitelů úspěšných českých i zahraničních firem aktivně zapojených do evropského a globálního dodavatelského řetězce se studenty vysokých škol a univerzit se studijními programy se zaměřením na logistiku.

Konferenci zahájil prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D., prezident České logistické asociace a prorektor Vysoké školy logistiky. V rámci odborné části programu vystoupili zástupci logistiky z firem ŠKODA Auto, OLTIS Group, ČSOB Leasing, DACHSER, Savills a Kühne + Nagel. Za ŠKODA Auto prezentovala příspěvek Kristina Charousková, studentka Vysoké školy logistiky. Na úvodní přednáškovou část navázala panelová diskuze na téma „Perspektivy a atraktivita profesní kariéry v moderním dodavatelském řetězci“.

Vysoká škola logistiky se důstojně prezentovala mezi ostatními vysokými školami se svým jedinečným zaměřením na logistiku. Akce byla přínosná i pro studenty naší školy, kteří měli možnost si zkonfrontovat teoretické znalosti s praktickými aplikacemi odborných přednášek a poznat prostory jedné z největších vysokých škol v ČR.

Více informací o akci je k dispozici na http://www.reliant.eu/den-ceske-logistiky/.

Foto: Milan Otajovič