VŠLG
MENU

Svobodný listopad začíná!

11.11.2019

Dovolujeme si vám poskytnout informaci týkající se začínající iniciativy studentů UK Svobodný listopad a srdečně vás pozvat na její jednotlivé části. V příloze naleznete aktuální tiskovou zprávupřehledovou prezentaci, která blíže popisuje dílčí aktivity, a také jednostránkový plakát s proklikávácími odkazy na události. Pokud Vás zaujme některý z bodů programu, stačí kliknout na jeho název uvedený vedle srdíčka s datem a budete přesměrováni na patřičnou FB událost s detaily.

Pro úplnost zasílám též detailní informace o konferencích, a sice ve čtvrtek, věnované československému disentu organizované společně s Britským velvyslanectvím v Praze, a v pátek věnované československé ekonomické transformaci  organizované se spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Tradiční pietní akt na Albertově se uskuteční v neděli 17. listopadu jako obvykle po příchodu z Žitné ulice kolem 12.00.

Zároveň si Vás dovoluji upozornit na možnost stažení aplikace Fastival svobody,  v rámci které naleznete i kategorii “Listopadová místa”, kterou jsme připravovali za Svobodný listopad. Když si na chytrém telefonu tuto aplikaci stáhnete a necháte si zasílat notifikace, budete upozorněni mj. i na to, kde se právě nacházíte a jaký význam toto místo mělo v souvislosti s listopadovými událostmi našich ději. Odkaz pro Android zde. Odkaz pro iOS zde.

Se srdečným pozdravem

Michal Zima
Hlavní koordinátor iniciativy           

Tisková zpráva

Přehledový plakát

Prezentace svobodný listopad

Konference o ekonomické transformaci