VŠLG
MENU

Vyžádané přednášky společnosti ŠKODA AUTO a.s.

24.10.2018

Přednášky na vyžádání odborníků ze společnosti Škoda Auto a.s., které se uskutečnily dne 20. listopadu 2018 na akademické půdě Vysoké školy logistiky o.p.s., lze souhrnně pojmenovat  „Logistika v praxi“.

Ing. Petr Ungerman, který se zabývá tvorbou a implementací strategie logistiky ve Škoda Auto, a.s., vyhledáváním nových logistických řešení a jejich sériové nasazení včetně zlepšování životního prostředí snižováním emisí CO2.  Nelze opomenout aplikace rozšířené a virtuální  reality typu Smart Watch. Vyjmenovali jsme jen malou část aktivit, kterými se tým, které je Ing. Petr Ungerman aktivním spolupracovníkem, zabývá. Proto je pro studenty VŠLG tím nejpovolanějším odborníkem z praxe.

Ing. Kateřina Vaňková, je specialistkou v oddělení logistiky v oblasti řízení nakupovaných dílů a materiálů.  Její přednáška související s problematikou plánování a zajišťování potřebných komponent pro montážní linky všech závodů společnosti Škoda Auto a.s. a to nejen v ČR, ale také v zahraničí, byla velmi zajímavá a poučná nejen pro studenty, ale také pro akademické pracovníky.

Vysoká škola logistiky o.p.s. se dlouhodobě věnuje spolupráci s průmyslovou sférou a automobilka Škoda Auto a.s., je toho příkladem.

 

 

 

 

autor: doc. Ing. Zdeněk Čujan, CSc.