VŠLG
MENU

Sportovní den – Kozlovice 2014

14.05.2014

Fotbal si zahrálo 5 týmů složených ze studentů všech ročníků. Na 1. místě se umístil tým „FC SLAVOJ“, na 2. místě tým „Sen“ a 3. místo obsadil tým „LEGENDARY ALL STAR“.
Volejbalového klání se zúčastnily 3 týmy. Vítězství si vybojoval tým „STAR“ , 2. místo obsadil tým „KOMBIŇÁCI“ a na bronzovém 3. místě se umístil tým „KVĚTINKY“.
Tenisový turnaj si zahrály 3 týmy. 1. místo náleží týmu ve složení Blaťák a Ginter, 2. místo týmu ve složení Perůtka a Vytásek a 3. místo týmu ve složení Holas, Polívka a Tušek, Miškovský.
Další zápolení probíhalo v badmintonu, zde se zúčastnili 4 týmy. Na 1. místě se umístil tým ve složení Hála a Récová, 2. místo obsadil tým Kračmarová a Kašparová a 3. místo získal tým Lipový a Rázus.
V pétangue si vítězství vybojoval tým ve složení Šádková a Koutníková, o 2. a 3. místo se podělily týmy ve složení Černotová, Úterská a Možnarová a Buranská.
Turnaje ve stolním tenise se zúčastnilo celkem 11 jednotlivců. Na 1. místě se umístila Danihelová Karolína, na 2. místě Navrátil Petr a na 3. místě Karlík Tomáš.
Nejen sportovci, ale i fanoušci, kteří přijeli své týmy podpořit, ocenili příjemné posezení s celodenním grilováním a chutným občerstvením. Nálada na hřišti byla perfektní. Děkujeme všem a těšíme se na další sportovní setkání.