VŠLG
MENU

Den české logistiky – duben 2017

12.04.2017

Den české logistiky je součástí celoevropské akce Supply Chain Day; v České republice ho pořádá Česká logistická asociace.

Odborný program a zajímavé expozice vystavovatelů v průběhu dne navštívilo bezmála 300 logistických odborníků a příznivců tohoto oboru. V uplynulých dnech jsme obdrželi celou řadu pozitivních reakcí jak od ostatních partnerů akce, tak i od jednotlivých účastníků. Jsme si vědomi toho, že Den české logistiky je výsledkem spolupráce všech partnerů. Doufáme, že tento den byl pro Vás příležitostí k navázání dalších obchodních kontaktů a k neformálnímu setkání s přáteli a kolegy z logistického světa.

Veletrh se uskutečnil v logistické hale v CTPark Prague North. Den české logistiky nabídl logistickým, dopravním i výrobním firmám příležitost k prezentaci svých služeb a výrobků pro logistiku a vše, co s ní souvisí. Návštěvníci se mohli seznámit s jejich nabídkou na stáncích rozmístěných v logistické hale během celého dne nebo se zúčastnit společné provázené prohlídky s prezentacemi na jednotlivých stáncích.

Součástí veletrhu byl také bohatý odborný program včetně panelové diskuze na aktuální témata, které jsou v logistickém oboru každodenní zkušeností. Pořadatelé tuto část připravují vždy tak, aby všem účastníkům přinesla nové myšlenky a stala se jim inspirací pro jejich práci a podnikání. Program celého dne letos opět uváděl známý televizní a rozhlasový moderátor Vlasta Korec. Fotogalerie…