VŠLG
MENU

Den české logistiky – duben 2016

20.04.2016

Do retailové pasáže hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na pražském letišti Václava Havla zamířilo bezmála 300 návštěvníků, na které vedle výstavních stánků čekal také bohatý odborný doprovodný program. Účastníci získali jedinečnou možnost nahlédnout do aktuálního dění v dopravě a logistice a seznámit se s řadou úspěšných řešení i nejmodernějších technologií v oboru.

Mezi vystavovateli nechyběla i Vysoká škola logistiky o.p.s , která byla zároveň i parnerem druhého ročníku veletrhu.

Veletrhu se dále zúčastnily i další společnosti Bohemiakombi, Kalmar, EWT, EPAL, ESA, Linde, ČSOB, Tamtron, GS1, BITO, SATUM, IBG, CTP, OLTIS, ICZ, 108Agency, Tamtron, Newled a řada dalších. Bohatý doprovodný program zahrnoval panelovou diskusi na témata Intralogistika a její místo v dodavatelském řetězci, seminář Evropské paletové asociace EPAL o paletovém hospodářství a interaktivní workshop zaměřený na moderní obalové materiály a technologie a práci. Řada aktivních prezentací se odehrávala přímo na stáncích.

Tradice evropských veletrhů European Supply Chain Day začala v roce 2014. Veletrhy se konají v řadě zemí vždy ve třetí čtvrtek v měsíci dubnu. V České republice se tato akce konala poprvé v loňském roce a nese název Den české logistiky.