Vysoká škola logistiky (VŠLG)

VŠLG vznikla v roce 2004 a od počátku se zaměřuje na výuku logistiky a všech jejích odvětví. Výuka probíhá v Praze, Přerově a od akademického roku 2021/2022 i v Bratislavě. Kromě bakalářského a magisterského studia je možné na VŠLG absolvovat i terciární stupeň studia (Ph.D.) či manažerské MBA studium. Rektorem VŠLG je prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D.

Katedry a vyučující

Rok 2021

V roce 2021 se VŠLG stala členem vzdělávací skupiny United College Prague (UCP), nejrychleji se rozvíjející vzdělávací skupiny ve vysokém školství v Čechách a na Slovensku. Vedení skupiny UCP tvoří absolventi z předních světových univerzit jako Cambridge University, London School of Ecomonics (LSE) nebo Maastricht University. I z tohoto důvodu je hlavním cílem skupiny UCP zefektivnit proces výuky, navýšit možnosti stáží už při studiu a minimalizovat nepodstatné memorování.

Proč studovat na VŠLG